Dziś przeżywamy 19. Niedzielę zwykłą.

W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

We wtorek święto św. Teresy, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

W środę święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika.

W czwartek wspomnienie św. Klary, dziewicy.

W sobotę święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej ( w Kalwarii Zebrzydowskiej - uroczystość ).

W przyszły poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy św.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Stolarskiej.

W niedzielę tj. 14 sierpnia,  15 sierpnia tj. poniedziałek i niedzielę 21  sierpnia, Msze Święte w naszym kościele będą w następującym porządku: o godz. 7.00, godz. 9.15 i godz. 15.00.

Od 8 sierpnia do 15 sierpnia kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnej sprawie proszę się zgłaszać do księdza, który będzie odprawiał wieczorną Mszę Świętą.

4 Września będziemy dziękować za plony. O przygotowanie wieńca dożynkowego proszę mieszkańców ul. Długiej i Lekarskiej.