Poniedziałek, godz. 7.00

+Janusz Kozioł z racji imienin.

godz. 17.00

+Anna Tomska od Aleksandry i Jana Gierek z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Aniela Czechowicz w r. śm., męża Stanisława.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od rodziny Wawro z Tokarni.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisław Domagała od rodziny Koziołów i Grzesiak.

godz. 17.00

+Andrzej Kozioł w 14. r. śm.

Piątek, godz. 7.00

+Marii Rybarczyk od sąsiadów z ul. Stolarskiej i Słonecznej.

godz. 17.00

+Antoni Cipciński w r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Stanisława Czyżowska od córki Urszuli.

godz. 17.00

W 10 r. śm. Jana Ciemiery, Marii żony i ich rodziców.

Niedziela, godz. 8.00

+Stanisława Czechowicz od koleżanek i kolegów Jolanty z liceum.

godz. 10.00

+Rozalia Starowicz od córki Joli.

godz. 15.00

+Franciszka Kutermaka od kolegów z działu mechanicznego u Salezjan syna Zbigniewa.



 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Rozalia Przystał w r. śm., mąż Władysław, córka Stanisława, syn Józef.

Wtorek, godz. 7.00

+Anna Tomska od Małgorzaty Wawro z rodziną.

godz. 17.00

+Tadeusz Kądzioła w 34. r. śm.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od rodziny Bobaków.

godz. 17.00

+Rozalia Starowicz w 7. dzień po pogrzebie.

Czwartek, godz. 7.00

+Marian Szewczyk od Agaty i Wojtka z córkami.

godz. 17.00

+Anna Jędra.

Piątek, godz. 7.00

+Bogdan Kozioł od syna Damiana.

godz. 17.00

+Zbigniew Źróbek w r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Jan Jędra od Barbary i Grzegorza Maślona z dziećmi.

godz. 17.00

+Józef Wawro, żona Maria w r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

+Julian Kozioł w r. śm., Barbarę Przystał, Józefa męża.

godz. 10.00

+Maria Budek w r. śm.

godz. 15.00

+Czesława Kozioł, mąż Roman i zmarli z rodziny.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Maria Rybarczyk w 7. dzień pogrzebu.

Wtorek, godz. 7.00

+Jana Wawro od Barbary Paszcza z Rodziną.

godz. 17.00

+Alfreda Rybarczyka od Elżbiety Mruczek i Agaty Kruk z rodzinami.

Środa, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od Anny i Marka Nawracaj z córkami.

godz. 17.00

+Władysław Frydel, żona Maria.

Czwartek, godz. 7.00

+Bogdan Kozioł od syna Dawida z rodziną.

godz. 10.00

+Bronisław Szymula oraz wszystkich poległych na frontach II wojny światowej.

godz. 15.00

Msza w intencji Ojczyzny z okazji Święta Niepodległości.

Piątek, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od Julity i Sebastiana.

godz. 17.00

+ks. Bogusława Szewczyka od sąsiadów Tadeusza i Wiesławy z rodziną.

Sobota, godz. 7.00

+Kądzioła Konstanty w 30. r. śm.

godz. 17.00

+Tadeusz Stanek w 1. r. śm., żona Zdzisława, syn Krzysztof

Niedziela, godz. 8.00

+Anna Tomska od Janiny Knapik i Marii i Marka Kozina.

godz. 10.00

+Adam Chlebicki i jego rodziców.

godz. 15.00

+Janiny Stanaszek, Emilii Strzelczyk, Heleny Stanaszek i zmarłych z rodziny.



 

Poniedziałek, godz. 8.00

+Władysław Rybarczyk w 28 r. śm., Maria żona, Jan Kozioł.

godz. 10.00

+Bronisława Kołodziej w 1r. śm., Jana męża, Mariana zięcia.

godz. 14.00

+Jana Kutermaka, żonę Bronisławę.

Wtorek, godz. 7.00

+Wiktorię Paszcza w r. śm., Michała męża, Stefanię córkę.

godz. 17.00

+Maria Wójcik od męża z synami i rodzinami.

Środa, godz. 7.00

+Marek Rybarczyk.

godz. 17.00

+Jan Kądzioła w r. śm., Jacek syn.

Czwartek, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od Oliwii, Krystiana i Laury.

godz. 17.00

+Jan Szymula, Waleria żona.

Piątek, godz. 7.00

+Tadeusz Kozioł w 1r. śm.

godz. 17.00

+Elżbieta Piega w r. śm., mąż Roman i ich rodzice.

Sobota, godz. 7.00

+Julia Czechowicz w r. śm., męża Piotra, Franciszka Starowicz.

godz. 17.00

+Jan Staszczak jego rodzice, Marianna i Stefan.

Niedziela, godz. 8.00

+Andrzej Kutermak w r. śm.

godz. 10.00

 

godz. 15.00

+Maria Kozioł w 10 r. śm., męża Franciszka.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Jana Maślonę, Anny żony, Wojciecha Wawro, Marię żonę.

godz. 18.00

+Stanisławę Brania, męża Wojciecha, córkę Marię i ich rodziców.

Wtorek, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od wnuków : Kajetana, Kryspina, Roksany, Nadii oraz Laury.

godz. 18.00

+Maria Brania w 2. r. śm., Stanisław mąż.

Środa, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuczki Anny.

godz. 18.00

+Władysław Wawro w r. śm., Maria żona, Józef syn.

Czwartek, godz. 7.00

Zmarłych z rodziny Nowaków i Woźniaków.

godz. 18.00

+Stanisław Wawro, żonę Annę i syna Stanisława.

Piątek, godz. 7.00

+Anna Tomska od rodziny Kudlak i Meres.

godz. 18.00

+Marek Rybarczyk od brata i bratanicy.

Sobota, godz. 7.00

+Marek Rybarczyk.

godz. 18.00

Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa za wszelkie grzechy i zniewagi z prośbą o błog. dla całej wspólnoty parafialnej.

Niedziela, godz. 8.00

+Władysław Kądzioła w r. śm., Kazimiera żona i ich rodziców

godz. 10.00

+Estera Tkaczyk od sąsiadów z ulicy Kolejowej.

godz. 17.00

W 15 r. śm., Bogusław Krężołek, ojca Jana.

 

Początek strony