Dziś przeżywamy 31. Niedzielę zwykłą, Rocznice poświęcenia Kościoła Własnego.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00 oraz na cmentarzu o godzinie 14.00 procesja z modlitwą za zmarłych, a po nich Eucharystia w Kaplicy. W tym dniu nie ma Mszy wieczornej w kościele.

​​Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę 1. lub 2. listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić “Ojcze nasz”, “Zdrowaś Maryjo” i “Wierzę” oraz wypełnić inne warunki, jak: przyjąć Komunię Świętą i pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Ze względu na obowiązek szkolny, Msze św. o będą tylko o godz. 7.00 i godz. 18.00. O godz. 17.30 w kościele różaniec za zmarłych z naszej parafii.

W piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Przypada także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 - 7.00, a wieczorem od 17.15 - 18.00. Wyjazd do chorych o godzinie 15.00. Zapisy w zakrystii.

W sobotę pierwsza sobota miesiąca, po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Zagroda.