Przeżywamy Trzecią Niedzielę Wielkanocną, dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, dziś także wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

• w poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, po Mszy Świętej nabożeństwo do św. Michała Archanioła
  •  w środę – Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji.

W sobotę o godzinie 10.00 spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii po raz pierwszy na Mszy Świętej o godzinie 10.00 do Komunii Świętej przystąpi siedemnaścioro dzieci z klasy trzeciej.
O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe dla dzieci pierwszokomunijnych.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę i święta o godzinie 16.30.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Krakowskiej, lewej strony.