Ogłoszenia Parafialne 27. Niedziela Zwykła.

Dziś przeżywamy 27. Niedzielę Zwykłą.

W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W czwartek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

W sobotę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 uroczyste nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy.

1. ołtarz: IX Róża - Matki Bożej Fatimskiej,  X Róża - Misyjna,
  2. ołtarz: I Róża - Uczczenia Najświętszego Sakramentu, II Róża - Matki Boskiej Królowej Polski,
  3. ołtarz: V Róża - Matki Bożej Anielskiej,   VI Róża - Matki Bożej Różańcowej.
  4. ołtarz: VII Róża - Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych,   VIII Róża - św. Józefa,
  5. ołtarz: III Róża - Wspomożenia Wiernych,    IV - Matki Bożej Ostrobramskiej.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Krakowska - lewa strona.

W przyszłą niedzielę  przeżywamy XXI. Dzień Papieski ofiara zbierana do puszek przeznaczona zostanie na Dzieło Nowego Tysiąclecia “TOTUS TUUS”.

W kancelarii parafialnej lub zaraz po Mszach Świętych można już składać na wypominki roczne.