W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- w poniedziałek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa,

- we wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa,

- w środę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła,

- w sobotę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę, pragnę bardzo serdecznie podziękować Wam, drodzy Parafianie za: życzliwość, gościnę, wspólną modlitwę i ofiarność. Część z otrzymanych od was z racji kolędy funduszy, jak co roku przeznaczymy: na misje, utrzymanie seminarium i domów księży emerytów.

W ubiegłą niedzielę inwestycyjną zebraliśmy składkę na potrzeby kościoła w kwocie 3251 zł. Za ofiarność serdecznie dziękuję.

Pragnę przypomnieć, że 2 lutego mija termin składania do skarbonki z tyłu kościoła deklaracji dotyczących przyjęcia młodych ludzi z racji Światowych Dni Młodzieży, które będą miały miejsce w Krakowie. Jeśli ktoś nie otrzymał na kolędzie tych deklaracji przez moje przeoczenie, to można je zabrać ze stoliczka przy skarbonce.

W przyszłą niedzielę po każdej mszy planujemy kilku minutową prezentacje Światowych Dni Młodzieży.

Również w przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. zapraszam do salki wszystkich chętnych celem omówienia działań duszpasterskich na czas zbliżającego się wielkiego postu.

Dziękuję za sprzątanie i wystrój kościoła, O sprzątanie świątyni prosimy w tym tygodniu mieszkańców ulicy Krakowskiej, prawej strony.