- w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata,

- w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, jest to także trzeci piątek miesiąca, po mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adoracja.

W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca, składka będzie przeznaczona na potrzeby kościoła.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy Nowej Wsi.

WOLONTARIUSZE WYGRAJMY RAZEM I KOLĘDNICY ŁĄCZAŃSCY DZIĘKUJĄ ZA OTWARTE DRZWI WASZYCH DOMÓW I SERDECZNE PRZYJĘCIE. WSZYSTKIE OFIARY ZŁOŻONE PODCZAS KOLĘDOWANIA W KWOCIE 14 776 ZŁOTYCH , 20 DOLARÓW I 5 EURO W CAŁOŚCI PRZEKAZANE BĘDĄ NA POMOC W LECZENIU I REHABILITACJI NASZYCH MAŁYCH PARAFIAN , KTÓRZY TEGO BARDZO POTRZEBUJĄ.
    ŚWIĘTY JAN OD KRZYŻA POWIEDZIAŁ, ŻE U SCHYŁKU ŻYCIA BEDZIEMY SĄDZENI Z MIŁOŚCI. LICZYC SIĘ BĘDZIE KAPITAŁ SERCA BEZINTERESOWNIE OFIAROWANY CHRYSTUSOWI ŻYJĄCEMU W POTRZEBUJĄCYCH.
    MIESZKAŃCY ŁĄCZAN TEN KAPITAŁ SERCA OFIARUJĄ JUŻ KOLEJNY ROK .
 CZASAMI WDZIĘCZNOŚĆ TRUDNO JEST UBRAC W SŁOWA WTEDY PROSTE DZIEKUJĘ ZAWIERA WSZYSTKO CO CHCEMY WYRAZIĆ.
 BÓG ZAPŁAĆ.

Plan kolędy:

18 stycznia, w czwartek, od godziny 9.00 – ul. Lekarska,

19 stycznia, w piątek, od godziny 9.00 – ul. Krakowska, prawa strona,

20 stycznia, w sobotę, od godziny 9.00 - Kamera.