- w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

- w piątek – o godzinie 8.00 – zakończenie Roku Szkolnego dla gimnazjum i szkoły podstawowej.

Zakończyliśmy pracę związane z wymianą okien na froncie kościoła. Koszt tej inwestycji nie przekroczy kwoty 57 tysięcy złotych. Za bezinteresowne oraz fachowe wykonanie tych robót pragnę bardzo podziękować Panu Marcinowi Żurkowi. Od wielu lat swoją pracą nam pomaga i wspomaga za, co bardzo Mu jestem wdzięczny w imieniu nas wszystkich. Dziękuję Panu Andrzejowi Szymuli za to że zawsze, od samego początku towarzyszy naszym pracom na plebanii oraz w kościele – za fachową poradę oraz przede wszystkim za pomoc w postaci wynajęcia rusztowania oraz za pracę pracowników: Panów: Marcina i Tomasza. Wielkie Bóg zapłać; Panu Kościelnemu, Tomkowi Rybarczykowi za bezinteresowność w pomocy. Wyrazy wdzięczności kieruję również pod adresem Pana Gabriela Fryca za bezpłatne wielotygodniowe wypożyczenie nam stępli. Niech Pan Bóg Wam błogosławi i nagradza Wasze zaangażowanie i zatroskanie o Jego Dom.

Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę i święta O godzinie 16.30.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Słonecznej.

Ks. Prob. Bogusław Szewczyk