W ubiegłą niedzielę z racji II Światowego Dnia Ubogich Panie z Zespołu  Charytatywnego zebrały ofiarę do puszek dla najbardziej potrzebujących w kwocie  2090 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Zgodnie z zaleceniem ks. Arcybiskupa połowę z zebranych funduszy prześlemy na  konto Caritas, druga połowa pozostanie do dyspozycji Zespołu Charytatywnego.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy ofiarę na kościół z racji trzeciej niedzieli miesiąca w kwocie 3551 zł. Ofiarodawcom i dobrodziejom serdecznie dziękuję.

• w piątek – święto św. Andrzeja, Apostoła,
  • w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy świętej zmianka tajemnic Różańcowych,
  • w przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca, adwentu, a zarazem nowego roku liturgicznego.

Rozpoczęliśmy ogrzewanie świątyni, z tej racji bardzo prosimy o zamykanie drzwi  do świątyni.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Kolejowej, lewej strony.y.