Zachęcam wszystkich Parafian do zaangażowania się w religijne przeżywanie zbliżających się dni, a zwłaszcza Triduum Sacrum, które rozpocznie Msza Święta Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek.

We wtorek o godzinie 9.00 wyjedziemy do chorych z posługą sakramentalną. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

Program adoracji na Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę wywieszony jest w gablocie, dostępny jest również na stronie internetowej parafii.
W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
Na liturgie Wielkiej Soboty prosimy zabrać świece. Święcenie pokarmów na stół wielkanocny o godz. 12 00, 12 30, 13 00

Bardzo serdecznie zapraszam na rezurekcje w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 6.00: Poczty Sztandarowe, Orkiestrę, Scholę, Panie i Panów oraz młodzież do niesienia feretronów, Strażaków do trzymania warty przy Grobie Pańskim.

Nieszporami w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 16.30 zakończymy razem z księdzem Marcinem, naszym Rodakiem przeżywanie Trzech Dni Świętych.

Ofiara składana w czasie adoracji Krzyża i przy Grobie Pańskim będzie przeznaczona na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Ofiarą z drugiego dnia Wielkanocy wesprzemy Uniwersytet Jana Pawła II.

Ostatni dzwonek dla pragnących skorzystać ze spowiedzi świętej w naszym dekanacie:
- w poniedziałek – Spytkowice od 8.30 do12.00 i od 14.30 do 18.00
- we wtorek – Ryczów: od godziny 16.30 do 20.00

O porządek i czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy Nowej Wsi.