W liturgii tego tygodnia:

- dzisiaj – wspomnienie świętych męczenników: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzysz,

- w sobotę – święto św. Andrzeja, Apostoła,

- w przyszła niedzielę – pierwsza niedziela adwentu i zarazem nowego roku kościelnego.

Roraty w niedziele o godzinie 8.00, w dni powszednie o godzinie 17.00. Zachęcam do uczestnictwa i religijnego przeżywania czasu adwentowego oczekiwania na przyjście Pana.

W przyszła niedzielę po mszy św. o godzinie 7.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Będzie je można dostać po każdej mszy św. w zakrystii. Ofiary, jakie raczycie złożyć z tej racji przeznaczymy na wynagrodzenie sumiennej pracy Panów: Organisty i Kościelnego.

W czasie adwentu będą do nabycia w zakrystii świece Caritas jako dzieło pomocy miłosiernej.

W ubiegłą niedzielę zebraliście na składkę inwestycyjną kwotę 3161 zł, za ofiarność składam serdeczne dzięki.

W nadchodzącym tygodniu o sprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców ul. Lekarskiej.