Przeżywamy dwudziestą ósmą niedzielę zwykłą, dziś XIV Dzień Papieski.

W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera.

- w poniedziałek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera,

- w środę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,

- w czwartek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,

- w piątek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, w tym dniu wypada trzeci piątek miesiąca, przed różańcem o godzinie 18-tej odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,

- w sobotę – święto św. Łukasza, Ewangelisty.

W przyszłą niedzielę wypada trzecia niedziela miesiąca, składka zostanie przeznaczona na potrzeby kościoła.

Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować na wypominki za zmarłych, bardzo proszę wypisywać imiona i nazwiska zmarłych w mianowniku, aby uniknąć ewentualnych pomyłek. Proszę zaznaczyć rodzaj wypominków oraz w przypadku rocznych – godzinę mszy przed którą pragniecie, by modlono się za zmarłych.

Również w przyszła niedzielę w całym kraju, także w naszej parafii odbędzie się liczenie wiernych obecnych na mszach świętych i przystępujących do komunii świętej.

Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania przed tygodniem uroczystej procesji różańcowej; dziękuję Różom, niosącym feretrony, Strażakom, panom: Kościelnemu i Organiście, lektorom i ministrantom.

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godzinie 18.00, bezpośrednio po nich wieczorna Eucharystia. W niedziele Różaniec o godzinie 16.30.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Kamery.