Przeżywamy drugą niedzielę adwentu, dziś wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

- jutro – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, na wieczornej mszy św. poświęcimy medaliki. Msze święte godzinie: 7.00 i  roraty o 17.00. O godzinie 12-tej Godzina Łaski, w czasie której, tak jak przed rokiem adorować będziemy Najświętszy Sakrament i rozważać przesłanie Matki Bożej.

- w sobotę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

W czasie adwentu roraty w niedzielę o godzinie 8.00, w dni powszednie o godzinie 17.00.

W zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny. Ofiary, które raczycie złożyć z tej racji będą przeznaczone na wynagrodzenie pracy Panów: Kościelnego i Organisty.

W czasie adwentu Caritas rozprowadza świece adwentowe. W tym roku nabywając taką świecę wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Troskę o sprzątanie  i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Zagrody.

Dzisiaj po mszy św. wieczornej w salce odbędzie się filmowa prezentacja postaci Ojca Pio.

Dzisiaj Panie z Zespołu Charytatywnego  zbierają ofiarę do puszek na wsparcie najbardziej potrzebujących Parafian. Spotkanie z Parafialnym Zespołem Charytatywnym w środę po wieczornej mszy świętej. Ze względu na potrzeby bardzo prosimy, aby przybyły na nie osoby, które zechciały by oddać się bezinteresownej posłudze w naszej wspólnocie.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbierana ofiara na pomoc parafianom z Tłuczani, którzy na wskutek pożaru utracili dom.