W kalendarzu liturgicznym na rozpoczynający się tydzień:

- dziś - o godzinie 16.00 pożegnamy mszą świętą mijający rok, odśpiewamy dziękczynne „Te Deum” i przeprosimy Suplikacjami za grzechy mijającego roku,

- w poniedziałek – nowy rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, składka z tego święta jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”,

- we wtorek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i doktorów Kościoła,

- w sobotę - Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli, składka z tego święta będzie przeznaczona na misje,

- w przyszłą niedzielę - święto Chrztu Pańskiego.

W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, po rannej mszy świętej nabożeństwo do św. Ojca Pio.

W piątek – pierwszy piątek miesiąca, do chorych wyjedziemy o godzinie 9.00, spowiedź po południu od godziny 15.30.

Na Pasterce zebraliśmy na Fundusz Obrony życia kwotę 1023 zł, w święto św. Szczepana na Uniwersytet Jana Pawła II 1579 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Bardzo dziękuję Panu Organiście, Scholi i Orkiestrze za uświetnienie liturgii Świąt Bożego Narodzenia.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy Zagrody.

Plan kolędy:

2 styczeń – od godziny 9.00 – ul Długa,

4 styczeń – od godziny 9.00 – Zagroda.

Ks. Bogusław Szewczyk