• we wtorek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
  • w sobotę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  • w przyszła niedzielę – XVIII Dzień Papieski. Panie z Zespołu charytatywnego będą z tej racji zbierać ofiarę do puszek dla zdolnej młodzieży studenckiej z najuboższych rodzin.

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę oprócz dzisiejszej o godzinie 16.30.

Wyrazy wdzięczności kieruję pod adresem naszego Rodaka ks. Marcina Meresa za podarowanie obrazów Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Zawisły one na ścianach kaplicy cmentarnej. Bóg zapłać.
Dziękuję również Panu Bogusławowi Skwarczyńskiemu za przegląd i wyrównanie ubytków na kościelnych schodach przed nadchodzącą zimą.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Krakowskiej, prawej strony.