• w poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,
  • we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
  • w środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  • w czwartek – święto św. Łukasza ewangelisty,
  • w piątek – trzeci piątek miesiąca, po wieczornej mszy św. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adoracja
  • w sobotę – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona naszej Archidiecezji.

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę o godzinie 16.30.

Składka z przyszłej, trzeciej niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na potrzeby kościoła.

W przyszłą niedzielę o godzinie 7.15 godzinki do św. Michała Archanioła.

Zaczęliśmy zapisy na wypominki. Bardzo proszę przy wypominkach rocznych zapisać godzinę mszy przed którą mamy polecać Bożemu Miłosierdziu zmarłych. Na stoliku przy skarbonce są druki na zapisy.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Długiej.