Przeżywamy trzydziestą pierwszą niedzielę zwykłą, dziś przypada wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

Dziś także pierwsza niedziela miesiąca, po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.

• w piątek – święto, rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • w sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
  • w przyszłą niedzielę – narodowe Święto Niepodległości, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

W ubiegła niedzielę zebraliśmy ofiarę na misje w kwocie 2961 zł. Za złożone ofiary wielkie dzięki.

Od dzisiaj polecamy w wypominkach rocznych zmarłych wpisanych w tym roku.
Pełna lista zamieszczona jest w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Gdyby wystąpiły jakieś błędy, bardzo proszę zgłosić je w zakrystii celem korekty.
Za ofiary złożone z racji wypominków składam serdeczne Bóg zapłać.

O porządek czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy ul. Lekarskiej.