Przeżywamy trzydziestą czwartą niedzielę zwykłą, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Po mszy św. o godzinie 10-tej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia Sercu Jezusowemu.

Składka z dzisiejszej uroczystości jest przeznaczona na organizacje Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

- w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy,

W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela adwentu.

Roraty w niedzielę o godzinie 8.00, w dni powszednie o godzinie 17.00.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Zagrody.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składkę inwestycyjną kwotę 2778 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej w salce odbędzie się prezentacja postaci Mnicha cudotwórcy św. Charbela.