Przeżywamy pierwszą niedzielę adwentu, dziś święto św. Andrzeja, apostoła.

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w Kościele powszechnym nowy rok liturgiczny pod hasłem „Życie konsekrowane”.

- w środę – wspomnienie świętego Franciszka Ksawerego, prezbitera,

- w piątek – wypada pierwszy piątek miesiąca, do chorych wyjedziemy o godzinie 9.00. Spowiedź wieczorem od godziny 15.30, będzie spowiadało dwóch spowiedników.

- w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy św. zmianka tajemnic Różańcowych. W tym dniu wypada wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

W czasie adwentu roraty w niedzielę o godzinie 8.00, w dni powszednie o godzinie 17.00.

Od dzisiaj można nabywać w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary, które raczycie złożyć z tej racji będą przeznaczone na wynagrodzenie pracy Panów: Kościelnego i Organisty.

Również od dzisiejszej niedzieli Caritas rozprowadza świece adwentowe. W tym roku nabywając taką świecę wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Zagrody.

Dzisiaj po mszy św. wieczornej w salce odbędzie się prezentacja postaci Mnicha cudotwórcy św. Charbela.

W przyszłą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego będą zbierały ofiarę do puszek na wsparcie najbardziej potrzebujących Parafian.